PAZARTESİ
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Kur'an Öğreniyorum
08:30 Gönül Sultanları
09:00 Gündem (CANLI)
09:45 Dolgu + Spot
10:00 Yusuf'un Dünyası
10:30 Yeni Güne Merhaba
12:00 Diyanet Haber(Canlı)
12:30 İlmihal
13:00 Ara Nağme
13:15 Dolgu + Spot
13:30 Bestekar Hafızlar
14:00 Hayatın Kıyısında
14:15 Bir Hadis Bir Yorum
14:30 Nöbetçi Tanıklar
15:00 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:00 Kur'an'ın Dilinden
16:30 Önce Sağlığım
17.30 Ara Nağme
17:45 Bence Bilir Sence
18:30 Diyanet Ana Haber (CANLI)
19.00 Lahuti
19:30 Belgesel Kuşağı
20:00 Diyanet'e Soralım
21:00 Hayata Dokunanlar
21:30 Farklı Bakış (CANLI)
23:00 İstanbul'un Sokakları
23:15 Ara Nağme (Tekrar)
23:30 Kur'an Öğreniyorum (Tekrar)
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 İlmihal (T)
01:30 Diyanet Ana Haber (T)
02:00 Yeni Güne Merhaba (T)
03:30 Bestekar Hafızlar (T)
04:00 Farklı Bakış (T)
05:30 Ara Nağme (T)
05:45 Bir Hadis Bir Yorum (T)
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

SALI
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:10 Diyanet'e Soralım (T)
08:00 Kur'an Öğreniyorum
08:30 Gönül Sultanları
09:00 Gündem (Canlı)
09:45 Dolgu + Spot
10:00 Yusuf'un Dünyası
10:10 Gezgin ile Meraklı
10:30 Yeni Güne Merhaba
12:00 Diyanet Haber (Canlı)
12:30 Buhari Dersleri
13:00 Ara Nağme
13:15 Dolgu + Spot
13:30 Bir Asır Bir Çınar
14:00 Şehirlerin Ruhu
14:30 Ezber Yok
15:00 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:00 Kur'an'ın Dilinden
16:30 Bi'Nebze
17:30 Ara Nağme
17:45 Bence Bilir Sence
18:30 Diyanet Haber (CANLI)
19:00 Lahuti
20:00 Diyanet'e Soralım (CANLI)
21:00 Bir Hadis Bir Yorum
21:15 Can Veren Pervaneler (CANLI)
22:00 Mizan
23:00 Şehirlerin Ruhu Tekrar
23:30 Kur'an Öğreniyorum
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Buhari Dersler, (T)
02:00 Yeni Güne Merhaba (T)
03:30 Bestekar Hafızlar (T)
04:00 Mizan (T)

05:00

Can Veren Pervaneler (T)

 

ÇARŞAMBA
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:10 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Kur'an Öğreniyorum
08:30 Gönül Sultanları
09:00 Gündem (Canlı)
09:45 Dolgu + Spot
10:00 Yusuf'un Dünyası
10:10 Gezgin İle Meraklı
10:30 Yeni Güne Merhaba
12:00 Diyanet Haber (Canlı)
12.30 Burhan İşliyen'le Hacı Bayram Kürsüsünden
13:15 Dolgu + Spot
13:30 İlim Yolcuları
14:00 İstanbul Medeniyeti
14:30 Bir Hadis Bir Yorum
   
   
15:00 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:00 Kur'an'ın Dilinden
16:30 Bize Emanet
18:30 Diyanet Ana Haber
19:00 Lahuti
19:30 Belgesel Kuşağı
20:00 Diyanet'e Soralım
21:00 Medeniyetin Cümle Kapısı
22:00 İstanbul Medeniyeti (T)
22:30 Güncel Dini Meseleler
23.30 Kur'an Öğreniyorum (T)
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Burhan İşliyen'le Hacı Bayram Kürsüsünden
02.00 Yeni Güne Merhaba ( T )
   
   
03:30 Bestekar Hafızlar
04:00 Güncel Dini Meseleler (T)
05:00 Medeniyetin Cümle Kapısı
05:45 Bir Hadis Bir Yorum

 

PERŞEMBE
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)

07:00

Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Kur'an Öğreniyorum
08:30 Gönül Sultanları
09:00 Gündem (Canlı)
10:00 Çocuk Kuşağı
10:30 Yeni Güne Merhaba (Canlı)
12:00 Diyanet Haber (Canlı)
12:30 Necdet Çağıl'la Kur'an Sohbetleri
13:00 Ara Nağme
13.30 Diyanet Haber (Canlı)
14:00 Gören Bilir
14:40 Bir Hadis Bir Yorum
15:00 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:00 Kur'an'ın Dilinden
16:30 Bi Nebze (Canlı)
17:30 Ara Nağme
17:45 Bence Bilir Sence
18:30

Diyanet Ana Haber (Canlı)

19:00 Lahuti
19:30 Kerbela Şehitlerini Anma Programı (Canlı)
21:00 Peygamberimizin İzinde
21:30 Cumaya Doğru (Canlı)
23:00 Gönül Sultanları (Tekrar)
23:30 Kur'an Öğreniyorum (Tekrar)
   
   
   
   
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Necdet Çağıl'la Kur'an Sohbetleri (Tekrar)
01:30 Diyanet Ana Haber (Tekrar)
02:00 Yeni Güne Merhaba (Tekrar)
03:30 Peygamberimizin İzinde (Tekrar)
04:00 Cumaya Doğru (Tekrar)
05:30 Bir de Bana Sor (Tekrar)
   
   

 

CUMA
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Kur'an Öğreniyorum
08:30 Gönül Sultanları
09:00 Gündem (Canlı)
   
10:00 Sohbet İklimi
10:30 Yeni Güne Merhaba (Canlı)
12:00 Cuma Sevinci
13:30 Kıssaların Dilinden
14.00 Ara Nağme
14:15 Vahyin Işığında
15:00 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:00 Kur'an'ın Dilinden
16:30 Önce Sağlığım
17:30 Ara Nağme
17:45 Bence Bilir Sence
18:30 Diyanet Ana Haber (Canlı)
19:30 Lahuti
20:00 Diyanet'e Soralım (Canlı)
21:00 Gönül Doktoru
21:30 Sohbet İklimi (Tekrar)
22:00 İslamofobi Endüstrisi (Canlı)
23:30 Kur'an Öğreniyorum (Tekrar)
00:00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Sohbet Tadında (Tekrar)
01:30 Diyanet Ana Haber (Tekrar)
02.00 Yeni Güne Merhaba (Tekrar)
03:30 Kıssaların Dilinden (Tekrar)
04:00 İslamofobi Endüstirisi (Tekrar)
05:30 Gönül Doktoru (Tekrar)
   
   

 

CUMARTESİ
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Kur'an Öğreniyorum
08:30 Gönül Sultanları
09:00 Bilgi Treni 
09:30 Çocuk Atölyesi
10:15 Şeker Hoca
10:40 Ara Nağme
11:00 Benimle Resim Yapar mısın?
11:30 Ahşap ve Ezan
12:00 Bize Emanet (Tekrar)
13:00 Hayata Dokunanlar (Tekrar)
13:30 Hattı Mizah
14:00 Yazar Kafa
14:30 Hayatın Kıyısında (Tekrar)
15:00 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:00 Ara Nağme
16:15 Ayine-i Osmani
16:30 İlmihal (Tekrar)
17:00 İslam Aynasında Kadın
18:00 Bir de Bana Sor (Tekrar)
18:30 Diyanet Ana Haber (Canlı)
19:00 Can Veren Pervaneler (Tekrar)
19:45 Ara Nağme
20:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
21:00 Kitap Okuyoruz
22:00 Bi Nebze (Tekrar)
23:00 Bir de Bana Sor (Tekrar)
23.30 Kur'an Öğreniyorum (Tekrar)
00.00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 İslam Aynasında Kadın (Tekrar)
01:30 Diyanet Ana Haber (Tekrar)
02:00 Benimle Resim Yapar mısın? (Tekrar)
02:30 Bize Emanet (Tekrar)
03:30 Ahşap ve Ezan (Tekrar)
04:00 Hayata Dokunanlar (Tekrar)
04:30 Gören Bilir (Tekrar)
   

 

  PAZAR
SAAT PROGRAM
06:00 Mukabele (Tek Nefes Anadolu)
07:00 Diyanet'e Soralım (Tekrar)
08:00 Kur'an Öğreniyorum
08:30 Gönül Sultanları
09:00 Bilgi Treni 
09:30 Çocuk Atölyesi
10:15 Şeker Hoca (Tekrar)
10:40 Ara Nağme
11:00 Fotoğrafçı
   
   
12:00 Hayat Dedikleri
12:30 İlim Yolcuları
13.00 Vahyin Işığında (Tekrar)
14:00 Sosyal Mesaj
14:40 Ara Nağme
15:00 Mukabele (5 Cami 5 Kurra)
16:00 Şehirlerin Ruhu (Tekrar)
16:30 Ezber Yok (Tekrar)
17:00 Bezm-i Alim
18:00 Ara Nağme
18:30 Diyanet Ana Haber (Canlı)
19:00 Medeniyetin Cümle Kapısı
19:45 Bir Hadis Bir Yorum
20:00 Burhan İşliyen ile Hacı Bayram Kürsüsünden (Tekrar)
21:00 Bi Nebze (Tekrar)
22:00 Film Okumaları
23:00 Necdet Çağıl'la Kur'an Sohbetleri (Tekrar)
23.30 Kur'an Öğreniyorum (Tekrar)
00.00 Mukabele (Bünyamin Topçuoğlu)
01:00 Hayat Dedikleri (Tekrar)
01:30 Diyanet Ana Haber (Tekrar)
02:00 Sosyal Mesaj (Tekrar)
02:30 Fotoğrafçı (Tekrar)
03:00 Bezm-i Alim (Tekrar)
04:00 İlim Yolcuları (Tekrar)
04:30 Film Okumaları (Tekrar)