Yükleniyor
Şeker Hoca
Şeker Hoca
Çocuk
Hafta Sonu
10:15
Çocuk Atölyesi
Çocuk Atölyesi
Çocuk
Hafta Sonu
09:30
Kitap Okuyoruz Forum
Kitap Okuyoruz Forum
Kültür
Pazar
21:45
Hayat Dedikleri
Hayat Dedikleri
Kültür
Pazar
11:00
FREKANSLAR

Türksat 4A Kapsama: Batı, Frekans:11.958 MHz, Polarizasyon: Dikey (V), Sembol Oranı: 27.500, FEC: 5/6 Digiturk: Kanal 68 Tivibu: Kanal 49 Teledünya: Kanal 43 D-Smart: Kanal 104 

DİYANET HABER

UİP Öğrencilerinden Afrika ve Yemen’e Destek21.3.2019
Uluslararası İlahiyat Programı (UİP) öğrencileri “Bir Damla Hayat” başlığıyla düzenledikleri “Afrika’da Su Kuyusu Açma Projesi” ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yürütülen “Yemen'e Sessiz Kalma” kampanyası için topladıkları yardımların çeklerini, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’a takdim etti.
“Baba”can Bir Yürek… (Turgay Tanülkü)21.3.2019
Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Turgay Tanülkü. Hayatının cezaevinden geçen bir kesiti, onu bambaşka bir güzelliğe taşıdı. Aileleri cezaevlerinde olan çocukların ''Turgay Baba''sı oldu, 20 yıldır. Yıllardır sürdürdüğü bu yüce fedakarlığı, onu; Türkiye Diyanet Vakfı’nın iyilik kahramanları arasında da bir nefer yaptı.
“Çevre Ahlakı Projesi” Tanıtım Programı Yapıldı21.3.2019
“Sıfır Atık, Sıfır İsraf Projesi” temasıyla düzenlenen “Çevre Ahlakı Projesi” tanıtım programı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ın katılımıyla Diyanet İşleri Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.
Bir Direniş Kahramanı… (Ayşe Masluhi)21.3.2019
Apartmanın penceresinde özlemle Mescid-i Aksa’ya bakan bir çift göz. Kedere, acıya, sıkıntıya dayanan ama asla davasından ödün vermeyen bir yürek.
Erbaş, Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Etti20.3.2019
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Yaşlılar Haftası münasebetiyle Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, huzurevi sakinlerinin ‘Yaşlılar Haftası’nı kutladı.
Diyanet Haber