“İyilik Vakti” 30 bölümü geride bıraktı…

25 Kasım 2020 Çarşamba
“İyilik Vakti” 30 bölümü geride bıraktı…

“İyilik Vakti” 30 bölümü geride bıraktı…

Diyanet TV’de ekranlara gelen Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfının yardım faaliyetlerinin ele alındığı “İyilik Vakti” programı 30 bölümü geride bıraktı.

İyilik temasıyla yola çıkan Türkiye Diyanet Vakfı toplumun hizmetinde olmaya devam ediyor…

Programda, korona virüs sürecinde evde kalan ailelere, yaşlılara gıda tedariği, fatura ödemeleri gibi konularda yardım sağlayan Vefa Sosyal
Destek Gruplarındaki Diyanet personelinin yaptıkları yardım faaliyetlerinden yurt dışındaki mağdur coğrafyalara yapılan yardımlar, açılan su kuyularına kadar birçok konu ele alınıyor.

Programın daimi konuğu Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti II. Başkanı İhsan Açık ve uzman konuklar tarafından yapılan yardım çalışmalarının önemi izleyiciye aktarılıyor.

“İyilik Vakti”nin 30. Bölümünde Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye Diyanet Vakfı ve Türkiye Maarif Vakfının eğitime desteği ele alındı. Programa konuk olan Türkiye Maarif Vakfı Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün “Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı ile iş birliği halinde yürütülen projeler neler?” “Türkiye Maarif Vakfı’na gönüllü olmak mümkün mü?” “Gönüllülerle ne gibi iyilik faaliyetleri gerçekleştiriyorsunuz?” sorularına cevap verdi.

“İyilik Vakti” Aykut Burak Şimşek’in sunumuyla her Salı saat 21.30’da Diyanet TV’de…