Küçük Hafızlardan Mehmetçik'e Dua

24 Ocak 2018 Çarşamba

Fethi ve zaferi müjdeleyen fetih süresiyle; zeytin dalı harekatına katılan mehmetçiğe türkiye’nin dört bir yanından da dua desteği sürüyor. Eskişehir’de minik hafızlar, kahraman asker abileri için özel bir progam gerçekleştiriyor. Harekat bitene kadar hergün fetih süresi okuyacaklar.

Minik hafızlar Fetih suresiyle yürekleri titretti. Zeytin Dalı Harekatı’na giden Mehmetçik ağabeylerine işte böyle destek oldu.

Hergün Fetih suresini okuyor, operasyonun başarılı sonuçlanması için dua ediyorlar

Görüntüler Eskişehir Odunpazarı’ndan. Çankaya Yatılı Hafızlık Eğitim Merkezinde Kuran’ı Kerim-i hıfzeden öğrenciler, Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerler için biraraya geldi. 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği’nin "Bir Fetih Suresi de Sen Oku Projesi" kapsamında o güzel sesleriyle Fetih suresini okudular.

33 öğrenci; fethi, başarıyı ve zaferi müjdeleyen fetih süresini zeytin dalı harekatı tamamlanana kadar okuyacak. Minikler Fetih suresinin ardından hep birlikte ellerini semaya açıyor ve operasyonun başarılı sonuçlanması için Allah’a dua ediyor... Vatan sevgisi, bayrak aşkı ve Kur’an ilmiyle yoğrulan minik hafızlar; 15 Temmuz gecesi milletin manevi duygularını harekete geçiren selaları da eksik etmiyorlar.