Diyanet Camiasının Acı Kaybı

3 Ocak 2018 Çarşamba

Diyanet Televizyonu ve Radyoları gencecik bir çalışma arkadaşını kaybetmenin büyük acısını yaşadı. 37 yaşında kalp rahatsızlığı nedeniyle vefat eden Diyanet Radyoları Prodüksiyon Yönetmeni Abidin Özkan, Konya’da ebediyete uğurlandı.

Diyanet camiasının acı kaybı vefat eden Diyanet Radyoları Prodüksiyon Yönetmeni Abidin Özkan toprağa verildi...

Diyanet Radyoları Prodüksiyon Yönetmeni Abidin Özkan bir süredir yaşadığı kalp rahatsızlığı nedeniyle ameleyata alınmıştı. Hastanededen acı haberi geldi. Vefatıyla ailesinin yanısıra, yakınları ve Diyanet camiasına büyük üzüntü yaşatan 37 yaşındaki Özkan’ın cenazesi memleketi Konya’ya gönderildi. Baba evinde helallik alındı. Yapılan duaların ardından Külahçı Camii’nde cenaze namazı kılındı.

Abidin Özkan

Vefatıyla yakınlarına ve tüm Diyanet camiasına büyük bir acı yaşatan Abidin Özkan'ın çalışma zamanının çoğunu geçirdiği stüdyoya da kendi ismi verildi.

Abidin Özkan’ın cenazesi Hacı Fettah mezarlığında ebediyete uğurlandı. Özkan ailesinin acı gününde, Diyanet Televizyonu ve Radyoları çalışanları yalnız bırakmadı. Biz de Diyanet Haber olarak, merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine, bir kez daha başsağlığı diliyoruz.